Rezervace

JAK PROVÉST REZERVACI?

Svůj čas ve sportovní hale můžete rezervovat těmito způsoby:

1. ON-LINE REZERVAČNÍ SYSTÉM (KDYKOLIV)

Individuální rezervace doporučujeme provádět kliknutím na výše uvedené tlačítko a provést on-line rezervaci pomocí rezervačího systému sportovní haly. 

Zde uvidíte, který čas je volný a který obsazený. Pro vytvoření rezervace je nutné se registrovat (přihlásit). Prosíme zkontrolujte si správnost vašeho emailu a telefonního čísla při zadávání, tyto kontaktní údaje využívá rezervační systém a obsluha haly pro komunikaci s vámi.

Potvrzením a zaplacením rezervace získáváte svůj čas. Rezervační systém Vám umožňuje rezervovat jakoukoliv možnou kombinaci časů v hale, malém sálu a sauně v blízké i vzdálené budoucnosti. Systém Vám ukazuje ceny v jednotlivých časech a také můžete sledovat celkovou cenu své objednávky.

V systému můžete provést také kdykoliv storno objednávky v souladu s pravidly uvedenými níže. Storno objednávky je Vám také potvrzeno na Váš e-mail.

(Připravujeme…Postup on-line rezervace krok za krokem(

2. TELEFONICKY

Zájemci o dlouhodobé rezervace či větší sportovní a kulturní akce nás prosíme kontaktujte telefonicky na tel. 606 787 663. Je vhodné se předem kouknout na volnou kapacitu v on-line systému, abyste věděli, o který čas máte zájem.

Jedná se o nejrychlejší  způsob pro domluvení všech detailů, včetně informací o výhodnějších podmínkách pro dlouhodobé uživatele sportovní haly.

3. OSOBNĚ

Osobní návštěvou sportovní haly se nejen seznámíte s halou, ale domluvíte dlouhodobé nebo specifické rezervace. Osobní návštěvu je vhodné předem domluvit telefonicky na výše uvedeném čísle.

MOŽNOSTI REZERVACE

Rezervační systém Vám umožňuje rezervovat celou sportovní halu, jednotlivé šatny, malý sál nebo saunu.

PLATBA

Platby za využití sportovní haly probíhají v skrze:

  • rezervační systém – on-line kartou nebo platbou převodem na účet
  • nebo fakturačně s platbou převodem (zejména u dlouhodobých či pravidelných pronájmů).

ZRUŠENÍ REZERVACE

Storno objednávky můžete provést kdykoliv. Pokud je již uhrazena cena objednávky, je Vám v plné výši vrácena cena objednávky pouze pokud storno objednávky bylo provedeno více než 72 hodin před objednaným časem.

VSTUP DO HALY

Vstup do haly bude zajištěn na základě dohody osobně v případě přítomnosti správce haly či jiným způsobem po vzájemné dohodě.

Všichni uživatelé haly jsou povinni respektovat Provozní řád sportovní haly.

Vyberte si volný termín a udělejte si rezervaci on-line 😉