O hale

Během výstavby sportovni haly v Hrdějovicích byly použity nejmodernější technologie, které Vám přináší perfektní prožitek během hry. Hovoříme nejen o moderním zajištění čerstvého vzduchu díky automatické rekuperaci, o možnosti moderního zastínění oken, ale také o nejnovější skladbě podlahy, kterou uzavírá měkký polyuretanový povrch.

Jedná se nejmodernější řešení, jehož měkká struktura snižuje riziko tvrdých došlapů a významně snižuje riziko bolesti způsobeného intenzivním tréninkem. Použitá sendvičová struktura je velmi vhodná také pro rekreační sport.

 Co vše je v sportovní hale Hrdějovice?

  • sportovní sál 38m x 19m, 7m vysoký
  • malý sál 11m x 6,5m
  • privátní sauna pro max. 6 osob

Zázemí nabízí šest oddělených sportovních šaten pro 120 hráčů včetně sociálního zařízení. Oddělenou šatnu pro rozhodčí.

V hale byly nainstalovány panely zajišťující výbornou akustiku (nejlepší široko daleko 😄)

Kapacita haly umožní sledovat dění v hale až 100 divákům na ochozu. V hale je k dispozice Café s občerstvením, které je otevřené při konání akcích v hale. Při organizaci větších turnajů a akcí je možné zajištění stravy v blízké restauraci fotbalového oddílu Slavoje Hrdějovice.

Sportovní halu můžete využít na široké spektrum sportovních aktivit,  je vhodná pro volejbal, florbal, basketbal, tenis, badminton, nohejbal a jiné sporty. Halu lze také zarezervovat pro konání jiných sportovních, společenských nebo kulturních akcí.

Malý sál je vhodný pro aerobik, balet, jógu, tanec, tréninky bojových sportů a kruhových tréninků. Sál je možné také využít pro semináře, přednášky či jako cvičný sál pro hudebníky.

V celém objektu haly je samozřejmě k dispozici wifi připojení ZDARMA.

Další výhodou využití sportovní haly je prostorné parkoviště před halou, kde lze parkovat ZDARMA.

Vyberte si volný termín a udělejte si rezervaci on-line 😉